Czas na rozrywkę

my, nie może się taka impreza obyć bez striptizerki, czy...tez kilku. Kac Vegas to naprawdę jedna z lepszych komedii, jednak kto może sobie pozwolić na taką wypasioną imprezę, która ma symbolicznie kończyć wiek szczenięctwa? Mało

Dodane: 18-08-2015 10:41
Czas na rozrywkę fordanserki
O rozrywce. Potrzebujesz tancerek na event, lub zespołu muzycznego?

O innym typie imprezy

Wieczory kawalerskie to specyficzny typ imprez. Wedle stereotypów powielanych przez amerykańskie filmy, nie może się taka impreza obyć bez striptizerki, czy...tez kilku. Kac Vegas to naprawdę jedna z lepszych komedii, jednak kto może sobie pozwolić na taką wypasioną imprezę, która ma symbolicznie kończyć wiek szczenięctwa? Mało kto. Jednak w Polsce jest sporo firm, które organizują całkiem ciekawe zabawy - można na przykład wynająć imprezowego busa, albo zatrudnić profesjonalne tancerki. Wszystko jest dla ludzi, jeśli marzy ci się szalony wieczór, to poszukaj co mogą zaoferować specjaliści od zabawy :).


Nie lubisz sportu? Zacznij tańczyć!

Taniec jest świetnym sposobem na spalenie zbędnych kalorii i uwolnienie pozytywnej energii. Nie każdy musi biegać, lub chodzić na fitness, za to wiele kobiet bardzo chętnie w ramach aktywności fizycznej, wolałaby uprawiać taniec towarzyski. Jeśli chcesz schudnąć, ale na myśl o bieganiu dostajesz zadyszki, to zdecydowanie warto zastanowić się nad czymś innym. Taniec nie tylko pomaga w spalaniu kalorii, ale tez ładnie kształtuje mięśnie - brzucha, pośladków, czy ud. Do tego jest to bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu :).


Rewia - definicja

Rewia (z fr. la revue) ? widowisko teatralne czerpiące z różnych estetyk i gatunków, m.in. spektaklu, kabaretu, opery, operetki, baletu. Wykorzystuje elementy gry aktorskiej, tańca i śpiewu. Często charakteryzuje się przepychem dekoracji i kostiumów artystów w niej występujących.

Gatunek rewiowy wykształcił się w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych. Światowymi centrami sztuki rewiowej stały się Paryż i Las Vegas.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewia_%28przedstawienie%29© 2019 http://tatra.wroclaw.pl/